• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hair Designer Onur Şimşek

Adres :

Backstage Kuaför Galleri Avm Ümitköy Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Şimşek

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 499 69 42

Whatsapp 2:

0 (533) 499 69 42

Kadın saçları oldukça büyük bir özen ve bakım gerektirmektedir. Saçlar uzadıkça saçların ihtiyaç duyduğu besin miktarı, bakım gibi yeni kalemler artarak devam etmektedir. Çoğu zaman uzun saça sahip olan kadınlar saçlarının dayanıksız oldukları ya da dolgun bir görünüme sahip olmadığı gibi şikayetlere ile karşı karşıya kalmaktadır. Uzun saçların istenildiği gibi şekil alması ve daha güzel bir görünüme sahip olabilmesi için sürekli olarak bakım işlemlerine tabi tutulması gerekir. Kimi zaman ise saç bakımı kişisel çözümler ile yeterli miktarda gerçekleştirilememektedir. Bu gibi durumlarda profesyonel yardım alarak kadınların saç bakımı gerçekleştirmeleri mümkündür ve daha sağlıklı sonuçların alınmasını sağlayacaktır.

Ankara kuaför sektöründe hizmet vermekte olan firmamız sahip olduğu uzman tasarımcılar ve çalışanları sayesinde uzun saçlara sahip olan ve saçlarından memnun olmayan kadınlar için profesyonel çözümler sunmaktadır. Kuaförlerimiz sahip olduğu profesyonel ekipman sayesinde en ideal bakımı saçlarınıza uygulayabilmektedir. Bunun yanı sıra sahip olduğumuz modern bakım malzemeleri sayesinde saçlarınıza kolaylıkla daha dolgun bir görünüm kazandırılabilmekte ve daha güzel saçlara sahip olmanız sağlanabilmektedir.

Güzellik merkezi olarak gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin saç bakımları kadar saçlarının istenilen şekle sahip olmasının sağlanması da birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda uzman kuaförlerimiz tarafından müşterilerimizin saçları gerekli tüm bakım işlemleri uygulandıktan sonra istenilen, arzu edilen saç şekline sahip bir tasarıma getirilebilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR