• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hak Oto Akü Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Durmaz

Firmamız; İstanbul otomotiv sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adım atığımız günden bugüne kadar başarı merdivenlerini emin adımlar ile tırmanarak geniş bir müşteri portföyü oluşturduk. Faaliyet gösterdiğimiz otomotiv sektöründe Mutlu, Yiğit, Halk Akü, Castrol gibi pek çok markayı en uygun fiyatlar ile müşterilerimizin hizmetine sunduk. Dolayısıyla tam donanımlı bir şekilde akü ve yağ bayiliği yaparak siz değerli müşterilerimizin araçlarına oto bakım ve tamir servisi olarak hizmet vermekteyiz. Araçlarınızın akü, yağ ve filtre değişimleri personel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Adil olmak, güvenilirlik, dürüstlük ve saygı firmamızın öncelikli çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz doğrultusunda her zaman etik ve ilkeli bir ticari anlayışı benimseyerek gerek satış gerek satış sonrası destek personel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır.

Firma olarak alanında uzman bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ekibimiz araçlarınızda ortaya çıkan sorunlara dürüst ve objektif gözlemlere dayalı çözüm önerileri getirir. Yaptığımız işlerde ve fiyatlandırmalarda en makul fiyatları sunar. Dolayısıyla firma olarak her zaman müşteri odaklı ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Bununla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tüm teknik elemanlarımızın eğitimini sağlamakta ve hizmet kalitemizi daima en azami seviyede tutmaktayız.

Firma olarak hedefimiz kaliteli, garantili, profesyonel ve sınırsız hizmet anlayışımızı sürdürmeye devam etmektir. Bu hedefimiz ekseninde modern servis hizmetleri kapsamında kendimizi geliştirmeye maksimum seviyede riayet ederek en kaliteli hizmeti sunmaya dün olduğu gibi yarında devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR