• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hakan Auto Jant & Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Kösem

Otomobillerin en temel parçasını, tekerlekler oluşturmaktadır. Lastik olarak da bilinen tekerlekler, otomobilin ilk icadında temellerinin atılmasında en etkili parçalar olmuşlardır. Aracın, mesafe kat etmesini sağlayan bu parçalar, araçların işlevinin basitçe bunu amaçlaması sebebiyle, otomobillerin en önemli parçaları konumunda bulunmaktadır.

Günümüzde gerek teknolojinin ilerlemesi, gerekse şartların değişmesiyle, lastik çeşitleri artarken buna doğru orantılı olarak araçların lastik ihtiyaçları da artmış bulunmaktadır. Araçların daha sık kaza yapması, daha sık arızalanması, yolda karşılaşılabilen çeşitli parçalar otomobil lastiklerine kolayca zarar verebilmekte ve bu da bizim araç sürüş kalitemiz yanında güvenliğimizi de fazlasıyla etkileyebilmektedir. Bunun dışında özellikle soğuk şehirlerde, her zaman kullanılan lastikleri kullanmak pek makul bir karar olmayacaktır. Kar ve yağış alan şehirlerimizde yolların ve zeminin kayganlaşması sonucu, normal otomobil tekerleri buna adapte olamayacak ve trafikte çeşitli problemler yaşayarak hem bizlerin, hem de diğer sürücülerin güvenliğini tehlikeye atacaktır.

Hakan Auto Jant & Lastik olarak Osmaniye Merkez’de faaliyetini sürdüren işletmemiz, araçlarınızın lastik ve jantları alanında sizlere geniş ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Lastiklerinizin patlaması, çeşitli arızalarla karşılaşması, veriminin düşmesi gibi durumlarda hemen her araca uygun kaliteli lastikleri bulabileceğiniz işletmemiz, Osmaniye oto lastik ve jant alanında lider konumda bulunmaktadır. Araçlarınızda lastiklerin tamiri ve değişimi yanında, kış lastikleri temin etme, lastik bakımı ve jant değişimi gibi birçok işlemi daha yapan işletmemiz, şehirde bu alanda rakipsiz konumda bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR