• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Üçgen Park Cafe Retoran ( Sucuk Ekmek Kebap & Izgara )

Adres :

Uzunçarşı Üçgen Park İçii Nimet Lokantası Karşısı Eski Otogar Civarı Karşısı Kadirli/ Osmaniye Osmaniye » Kadirli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kolukırık

E-Posta Adresi :

haluk_sexy_boy_1931@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 723 09 07

Ülkemiz mutfağının birbirinden güzel lezzetleri vardır. Bunlar hemen her gün insanların beslenme gereksinimini karşılamaktadır. Osmaniye Kadirli’de faaliyet gösteren Üçgen Park Cafe Retoran (Sucuk Ekmek Kebap & Izgara) işletmemiz ile bizler de uzun zamandır çalışmalarımıza devam ediyor, çok geniş bir ürün seçeneği ile her gün taptaze ürünlerimizi, her damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi işletmemizin en büyük parçası görüyor, bu günlere sizlerle birlikte ulaşmış olmanın sorumluluğunu ve mutluluğunu taşıyoruz.

Osmaniye restaurant sektöründe ilk günden bu yana tamamen doğal malzemeler kullanılarak deneyim sahibi ustalarımız tarafından özenle hazırlanan ürünlerimizde kullanılan malzemeler, hazırlanış koşulları ve servis aşamalarının tamamında hijyene azami dikkat ediyoruz. Malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmamasına özen gösteriyor, ülke bazında marka değeri kazanmış, sertifikalı malzemeler kullanarak ürünlerimizi hazırlıyoruz. Etlerimizin temininde ilk günden bu yana belirlemiş olduğumu kalite standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyor, en sağlıklı, en güvenli ve en lezzetli menüleri aynı çatı altında topluyoruz.

Sektörümüz sürekli gelişmelerin, yeniliklerin olduğu bir alandır. Bu yüzden değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarına en hızlı şekilde cevap verilmesi icap eder. Bizler bütün bunların farkında olarak sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyor, ulusal ve uluslararası uygulamaları takip ediyoruz. En modern teknolojilerin kısa sürede çalışmalarımıza dahil olmasını sağlayarak siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi adına bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşmaya çabalıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR