• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Halil İbrahim Sofrası Alaplı

Adres :

Merkez Mahallesi Yalı Caddesi No : 14 Zonguldak » Alaplı

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 660 55 67

Restaurant zincirlerinde parlak bir geleceğe sahip olan Halil İbrahim Sofrası Alaplı http://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesidir. Hayatımıza devam edebilmek için beslenmemiz gerekmektedir. Yemekler sadece güç toplamak için yoktur. Yemek yerken aynı zamanda mutlu olabilir sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Herkesin bir arada olduğu güzel anıların biriktirildiği yemek masaları hepimizin hayatında olmuştur. Şirketimiz güzel anılarınızda sizlere unutulmaz lezzetlerde yemekleriyle eşlik etmektedir. Yemek sonrası dilerseniz tatlı veya içecek servisimiz mevcuttur. Aile sıcaklığını dekorasyonumuz ve çalışan kadromuzla sizlere ulaştırmak istemekteyiz.

Geniş çeşit yelpazesinde herkesin damak zevkine uygun menümüz mevcuttur. Yalnızca yemeklerde değil içecek ve tatlılarınızda da sizlere çeşitli tercihler sunmaktayız. Tüm öğünlerde firmamızı tercih edebilirsiniz. Zonguldak restaurant zincirlerinden ayrıldığımız noktalar bizlerin daha kaliteli hizmet vermesini sağlamaktadır. Lezzetli ve damak zevkinize uygun yemek arayışının dışında dışarıda yenilen yemeklerde hijyen konusunda tedirginler yaşanmaktadır. Hijyen konularında titiz, müşterilere saygılı ve ilgili olan ekibimiz her anlamda müşterilerden olumlu dönüşler almaktayız. Lezzetli menümüzü servis ederken iştah açıcı görüntülerle görsel anlamda da lezzetli bir sunum gerçekleştirilmektedir. Her bütçeye uygun fiyatlandırmalar da müşterilerimizi memnun edecektir.

Eviniz konforunda lezzetli vakit geçirmek isteyen müşteriler için şirketimiz hazır beklemektedir. Gün geçtikçe daha da genişleyecek yemek kadromuz aynı kaliteli hizmeti sağlamaya devam edecektir. Ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla şirketimizi tercih edebilirsiniz. Lezzet, hijyen ve kaliteyi bir arada isteyen müşterilerimizi beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR