• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hanımeli Zeytinyağlı Ev Yemekleri Ve Boşnak Böreği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğulcan Yılmaz

reklam logosu
  • firma fb

İzmir içerisinde en doğal, en lezzetli ve en çeşitli ev yemekleri yiyebileceğiniz Hanımeli Zeytinyağlı Ev Yemekleri Ve Boşnak Böreği olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren çeşitliliğimizin bol olmasına dikkat ediyor ve yemek kalitemizi arttırarak İzmir fast food sektörü içerisinde ne lezzetli yemekleri sizlere sunuyoruz.

İzmir içerisinde kilo ile Boşnak böreği, Boşnak böreği servisimiz bulunur. Boşnak böreğinin püf noktalarını bilen ustalarımız ile çalıştığımız için İzmir’de Boşnak böreği nerede yenir dendiğinde akla ilk bizler gelmekteyiz.

Ev yemekleri sunarak, sizlere kaliteli ve sağlıklı yemekleri bir arada sunuyoruz. Ev yemeklerimiz en kaliteli, en taze ve en doğal malzemelerin bir araya getirilmesinden yapılır. Çeşitliğimiz oldukça fazladır, bunlar arasında; sulu yemekler, zeytinyağlı yemekler, hamurlu yemekler, Arnavut ciğeri, el yapımı Boşnak böreği vb. birçok tat yer almaktadır. Sulu yemeklerimiz oldukça çeşitlidir ve çorba çeşitlerimiz de bulunur.

Zeytinyağlı yemekleri hemen hemen herkes çok sever. Bizler de bu seviye lezzet katmak için yemeklerimizde hakiki zeytinyağı kullanıyor ve ortaya parmak ısırtan lezzetle çıkartıyoruz. Ev yemekleri konusunda müptelası olacağınız bir restoran arıyorsanız eğer bizleri tercih edebilirsiniz. Kuru fasulyeden çorbaya, pilavdan Boşnak böreğine kadar en zengin çeşitliliği tek bir çatı altında sizlerle buluşturuyoruz. En uygun fiyat kalitesi ve en lezzetli yemekler için bizlere adresimiz üzerinden ve iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR