• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Has El Taş Fırın & Unlu Mamülleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Talha Dinler

  • firma fb
  • firma instagram

Has El Taş Fırın ve Unlu Mamulleri ailesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin en iyisini yaptığımız işletmemizde birbirinden lezzetli tatlara yer veriyoruz. Ekmekten kurabiyeye, poğaçadan böreğe birçok lezzetli tada ulaşabileceğiniz şirketimizde sizler için özenle çalışıyoruz. Uzun yıllardır Afyonkarahisar pasta ve pastane sektöründe emek verdiğimiz ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile çalıştığımız işletmemizde sizler için birbirinden lezzetli tatları uygun fiyatlar dahilinde sunuyoruz. Yüksek kalite uygun fiyat dahilinde sunduğumuz lezzetlerimiz sağlık ve hijyen kuralları dahilinde sizler için özenle hazırlanmaktadır. Değerli müşterilerimizin özellikle tercih ettiği işletmemiz tatlı ve tuzlu birçok kıymetli lezzeti bünyesinde bulundurmaktadır.

Köy ekmeği ve ekmek çeşitleri, baklava çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, tahinli çeşitleri, börek çeşitleri, yaş pasta çeşitleri, haşhaşlı ekmek, midye baklava satışı gibi birçok lezzetin satışını sağladığımız şirketimizde özenle çalışıyoruz. Hijyen kuralları dahilinde hazırladığımız lezzetlerimiz sağlığa zararsız malzemeler ile hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Trileçe, kruvasan, baklava, biskrem, prenses tatlısı, ekler ve kuru pasta gibi birçok lezzete ulaşabileceğiniz şirketimizde sizler için birbirinden farklı tatlılara yer veriyoruz. Sizler de lezzetli tatlılara ulaşmak, börek ve poğaça çeşitlerimiz ile güne enerjik bir başlangıç yapmak için işletmemiz bünyesinde bulunan tatlara göz atabilir ayrıca uygun fiyat yüksek kalite doğrultusunda hazırlanan lezzetlerimizi deneyimleme fırsatı yakalayarak özenle hazırladığımız tatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar