• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Has Kebap & Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülhan Elibolca

İstanbul restaurant sektöründe Fatih üzerinde bulunan restoranımızda sizleri ağırlamaya devam ediyoruz. Günün telaşından yemek yapmaya fırsat bulamamış olabilirsiniz. Değişiklik olması için sevdiklerinizle dışarıda yemek yemeyi isteyebilirsiniz. Has Kebap & Cafe tüm kalitesi ve lezzetiyle hizmetinizdedir. Yıllardır kendimizi ve hizmetimizi geliştirerek bugün sizlere sektörün en iyi hizmetini sunuyoruz. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Siz değerli müşterilerimizin keyifli vakit geçirmesi adına ekibimizle birlikte yeni lezzetler deneyerek hizmetinize sunmaya devam edeceğiz.

Çorba çeşitlerimiz, kebap çeşitlerimiz, ızgara çeşitlerimiz, pide çeşitlerimiz ve mantı sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz arasındadır. Biz, yıllar önce söz verdiğimiz gibi kalitemizden ödün vermeden bu lezzetleri hazırlıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Her zaman en iyisi için taze, kaliteli, güvenilir ve lezzetli ürünler kullanıyoruz. İşimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Kalitemizden ödün vermediğimiz gibi lezzetimizden de ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve restoranımıza olan güvenini sarsmamak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz alanda gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi ve lezzetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımızı sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Restoranımız merkezi konumlu olduğu için ulaşım sorunu yaşamazsınız. Aynı zamanda araç sahipleri için park sorunu da bulunmamaktadır. Biz, güler yüzlü ve samimi ekibimizle her zaman restoranımızda hizmetinizdeyiz. Kaliteli, güvenilir ve eşsiz lezzetlerin yeri Has Kebap & Cafe her zaman hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR