• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hasan Usta Pide Ve Lahmacun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Sarıer

Bolu restoran sektöründe kurmuş olduğumuz Hasan Usta Pide ve Lahmacun işletmemiz Merkez’de siz değerli müşterilerimize büyük bir lezzet şöleni sunmaktadır. İşletmemizde kullandığımız malzemeleri özel olarak tedarik eder ve kullanım tarihleri içerisinde kullanırız. Hijyen koşulları içerisinde çalışmaya ve sunduğumuz lezzetin yanı sıra güvenilir ve sağlıklı olmasına büyük özen göstermekteyiz. Müşterilerimize her zaman evlerindeki konforu sağlayarak hizmet vermekteyiz.

Kalite, hijyen ve lezzet konusunda asla ödün vermeyiz. Damak tadınıza özenle ve hijyenik ortamlarda hazırladığımız ürünleri, alanında en usta ekibimiz ile en hesaplı fiyatlarda ve güler yüzlü personellerimiz ile sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz pide ve lahmacun dışında bol etli ekmek arası döner ve çömlekte güvecimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz.

Aileniz ile en güzel akşam yemeklerini en iyi fiyatlarda restoranımızda yiyebilirsiniz. Hedefimiz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak, en iyi lezzetleri en uygun fiyatlarda tatmasını sağlamak ve damaklarında unutamayacakları bir lezzet bırakmaktır. Sizler de sunduğumuz lezzet şölenini Hasan Usta Pide ve Lahmacun işletmemize gelerek bir an önce tadabilir, damağınızda muhteşem bir lezzet bırakabilirsiniz. Biz firma olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek, memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlayabilmek, huzurlu ve sakin bir ortamda en güzel lezzetleri tatmanız adına sizler için elimizden gelenin daha fazlasını en iyi ve en kaliteli bir şekilde sağlamaktayız. Sizlerle birlikte sunduğumuz lezzet şölenini arttırmaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR