• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hasır-ı Antep

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metehan Zorlu

Hasır-ı Antep olarak, künefe ve meşhur fıstıklı Antep Katmeri lezzet seçeneklerimizle pek değerli müşterilerimizin gözde adresi olmaya devam ediyoruz. Hakiki Maraş Dondurması, fıstıklı Antep Katmeri ve daha pek çok farklı tatlı çeşitleri ile göz dolduran Hasır-ı Antep işletmemiz, çok kıymetli müşterilerinden almış olduğu büyük güçle sektörde hizmetlerine devam etmektedir. Hasır-ı Antep işletmemiz, baklava ve künefe alanında profesyonel tatlı ustaları ile Antalya Finike tatlı ve pastane şubesinde harika hizmetlerine devam etmektedir. Genel müşteri memnuniyetine önem veren ve mükemmel kalite standartlarından asla ödün vermeden çalışmalarını sürdürmekte olan Hasır-ı Antep firmamız, alanında lider ve önder işletme olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Hasır-ı Antep olarak, güzide Antep yöremizin çeşitli seçkin tatlı seçeneklerini siz çok saygıdeğer müşterilerimize ulaştırıyor ve yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermeden hizmet veriyoruz. Alanında öncü firma olmaktan büyük gurur duyan Hasır-ı Antep işletmemiz, modern ve geleneksel tat seçeneklerini harmanlayarak sizlerin damak zevkinizi doruk noktalara ulaştırıyor.

Mükemmel ötesi tatlarda şerbetli sıcak tatlıları, güzide sunumları ve harika ikram seçenekleri ile tatlıcılık ve pastane sektöründe rakipsiz firma olarak sizlere hizmet veren Hasır-ı Antep, müşterilerinin naçizane yorum ve tavsiyelerine de kulak vermektedir. Pek değerli müşterilerinden gelen yapıcı yorum ve eleştiriler eşliğinde günden güne kendisini geliştiren ve güncelleyen Hasır-ı Antep firmamıza; çalışma saatlerimiz kapsamında ulaşabilir ve harika lezzetlerimizin tadına varabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR