• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hatay Döner Özbelde Şubesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Şener

Kültürümüzde döner özel bir yere sahiptir. Özellikle son yıllarda tanınırlığı artan dönerin ünü tüm dünyaya yayılmıştır. Ülkemizde bazı bölgelerimiz ve o bölgelerimize has markalar döner söz konusu olduğunda öncelikli olarak akla gelir. Hatay bu konuda dönerin merkezlerinden birisidir. Hatay dönerin meşhur markalarından birisinin merkezi olan Hatay Döner Özbelde Şubesi olarak kültürümüzün eşsiz lezzetini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip olarak hizmet veren işletmemiz her damak tadına hitap eder çeşitliktedir.

Hatay restaurant sektörü içerisinde elit bir yer edinerek öne çıkan firmamız yıllardır lezzetleriyle tanınmaktadır. Geniş menümüz ile her damak tadına hitap ediyoruz. Yeme içme ve eğlence alanında ulusal markalarımızdan birisinin bayiliğini yaparak yöre halkımızı kaliteyle buluşturuyoruz.

Firmamız en özel lezzetlerinin sunulması için gerek mutfağımızda gerekse servis noktasında en iyi personeller ile çalışıyor. Ekibimizin her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, güler yüzlü hizmeti prensip alan kişilerdir. İşlerini büyük bir profesyonellikle yapan ustalarımız eşsiz tarifleriyle oluşturdukları menülerimizi başarıyla servise sumaktadır. Kaliteden ödün verilmeyen mekânımızda en doğal ve en kaliteli ürünlere yer verilmekte, menülerimizin her birisi günü birlik taptaze hazırlanarak takdim edilmektedir.

İşletmemiz dönerin en lezzetlisini müşterileriyle buluşturduğu gibi çorba çeşitleri, iftariye çeşitleri, çoban salatası, soğan salatası, İskender döner, köfte, tavuk şiş, adana kebap, soğuk içecek çeşitleri ve daha onlarca lezzeti tercihe sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR