• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hayat Life Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hayat Baklacı

  • firma instagram

Antakya bölgesinde geniş müşteri kitlesiyle görev yapmakta olan Hayat Life Güzellik Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. Hatay güzellik merkezi sektöründe hizmetleriyle adından ilgiyle bahsedilen firmamız her geçen gün ileriye doğru emin adımlarla yürümektedir. Firmamızda müşterilerimize pek çok konuda hizmet sunmaktayız; en çok talep gören hizmetlerimiz g5 masajı, selülit tedavisi, kalıcı makyaj ve kalıcı oje uygulamaları, bölgesel zayıflama işlemleri, cilt lekeleri için tedaviler, gözenek sıkılaştırma, kirpik lifting, manikür, pedikür, kaş tasarımı ve protez tırnak hizmetlerimizdir. Bunun dışında gelin başı hizmetimiz de çok beğenilmektedir.

Güzellik merkezleri her zaman ilgi gören yerlerdir. Bizim merkezimiz de verdiğimiz hizmet çeşitliliği ve kaliteli hizmetlerimiz nedeniyle müşterilerimizin ilgisini çekmektedir. Özellikle cilt bakımı hemen herkesin istediği uygulamaların başında gelmektedir. Cilt bakımı ile cilt yenilenir, ölü deriler temizlenir, küçük kırışıklıklar giderilir. Bölgesel zayıflama ile vücut istenen şekli alır. Leke tedavisi ile ciltteki doğum lekeleri, güneş lekeleri ve sivilce lekeleri temizlenir. Müşterilerimiz için kullandığımız tüm ürünler birinci kalitededir, sağlığa zararı olan hiçbir ürünü kullanmamakta ve satışını yapmamaktayız.

Firmamız her zaman sektörde lider vasıflı olmak için çaba sarf etmiştir. Ekip arkadaşlarımız genç, işlerinde uzman, deneyimli ve gereken tüm eğitimleri sertifikaları almış kişilerdir. Her zaman uygun fiyat politikası ile çalışır ve bu konuda taviz vermeyiz. Zaman zaman uyguladığımız kampanyalarımızla müşterilerimizde devamlılığı sağlamaya çalışırız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR