• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hazar Karadeniz Balıkçılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Eyüboğlu

  • firma instagram

Balık insan sağlığına en faydalı yiyeceklerden birisidir. Omega-3 deposu olmasının yanında en zengin A vitamini kaynaklarındandır. Uzmanlar sağlığınız için haftada en az 2 kere balık tüketmenizi öneriyor. Bizler de sizlere, sağlığınız için bu denli önemli olan balığı bir de Hazar Karadeniz Balıkçılıkta tüketmenizi öneriyoruz. Sizleri balığın en lezzetli haliyle buluşturuyoruz. Taze balık çeşitlerimizle siz müşterilerimize damak tadınıza uygun olan balığı yiyebilme imkanı sunuyoruz.

Kendimizi daima geliştiren ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutan bir işyeri olmayı amaçlıyoruz. Günden güne hizmet verdiğimiz kitlenin büyümesi ve aldığımız olumlu dönüşlerle beraber doğru yolda olduğumuzun bilincindeyiz.

İstanbul restaurant alanında balık içerikli hizmet verenlerden biriyiz. En iyisi olabilme adına sizlerin önüne koyduğumuz ürünleri en tazelerden seçiyoruz. Restaurantımızın hemen yanında yer alan tezgâhta sizleri taze balık çeşitleriyle buluşturuyoruz. İçeri buyur etmeniz bir de maharetli ustalarımızın ellerinden çıkan balıkların tadına bakmanızı isteriz ancak evinizde yemek istiyorsanız size taze balık satışı da yapıyoruz.

Balık restaurantlarında rastlanan fahiş fiyatlara bizim restaurantımızda rastlayamayacağınızın garantisini veriyoruz. Bizler sizlere lezzetin en tazesini sunarken dahi cebinize göre bir yol izliyoruz. Müşterilerimizin memnun kalması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Güler yüzlü restaurant ve tezgâh personelimiz maharetli ustalarımız ve karadenizin en lezzetli balıklarıyla hizmetinizdeyiz. Damaklarınızı çatlatacak bir lezzet ve hayran kalacağınız bir hizmet deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru adres Hazar Karadeniz Balıkçılık.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR