• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hd Metal

Adres :

Altınova Mah. 3. Gür Sokak No : 21/23 B / Osmangazi Bursa Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semih Öz

E-Posta Adresi :

a_s_1250@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (533) 431 84 58

Whatsapp 2:

0 (533) 431 84 58
Hd Metal firması olarak Bursa-Osmangazi'de metal dekorasyon ürünlerininı üretimini ve tasarımı yaptıktan sonra yapmış olduğumuz ürünlerin ise uygun fiyata satışı yamaktayız.
Metal Dekorasyon sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Metal Dekorasyon sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.
Hd Metal firması firması olarak misyonumuz, çalıştığımız alanda en iyi hizmeti sunmak ve Metal Dekorasyon sektöründe öncü bir firma olmak.
Hd Metal firması firması olarak vizyonumuz ise bilgi ve tecrübelerimizin ışığında, geçmişteki başarılarımızı örnek alarak firmamızı daima daha ileri bir pozisyona taşımak

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR