• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Heavan Yemek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Biyan Kıran

Dışarıdan yemek hizmeti almak bazen çok büyük artılar sağlamakta ve sizlerin imdadına yetişmektedir. Özellikle yoğun iş temposu altında çalışmak ve iş sırasında yemek yeme ihtiyaçlarınızı karşılamak gibi durumlarda büyük bir artısı mevcuttur. Ancak dışarında yemek hizmeti alınırken alınan hizmetin sağlayıcısının güvenilir olması, hizmetin kaliteli olması ve katkı maddesi içermeyen doğal ev lezzetlerinden oluşması dikkat edilecek önemli noktaların başında yer almaktadır. İşte bizler Heavan Yemek olarak sizlere ev yemeklerini lezzetli ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Heavan Yemek olarak Van ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda hizmetler vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz neticesinde Van ev yemeği alanında siz değerli halkımız tarafından tercih edilen kaliteli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli destekleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere sağlamış olduğumuz bu hizmetlerde etli yemek çeşitlerimiz, vejetaryen yemek çeşitlerimiz, çorba çeşitlerimiz, sebze yemeklerimiz, pilav çeşitlerimiz, salatalarımız ve doğal içerikli içeceklerimiz ile sizlere bu lezzetleri ulaştırmaktayız. Sağlamış olduğumuz bu yöresel lezzetlerimizi kaliteli, güvenilir, taze ürünler kullanarak imal etmekte, temiz koşullar altında üretimini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel çalışana kadromuz ve tecrübeli ellerle yapmış olduğumuz bu lezzetleri sizlere gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Heavan Yemek olarak sizlere hizmetler sağlamak bizler için bir mutluluk kaynağıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR