• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Herbalife Yaşam Koçu Leyla

Adres :

Nefise Sulatan Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi No: 5/a (kemal Kaynaş Stadyum Çaprazı )karaman Merkez Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leyla Çakas

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cakasleyla@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 904 45 42

Whatsapp 2:

0 (507) 904 45 42
Herbalife Yaşam Koçu Leyla olarak karaman kişisel özel beslenme programı, karaman sallamak ve beslenme, karaman merkez aktif yaşam danışmanı, karaman merkez yukarı kilo kontrolü, karaman merkez aşağı kilo kontrolü, karaman merkez herbalife ürün satışı, karaman merkez herbalife üyeliği , karaman merkez shake ile beslenme, karaman merkez servis özel beslenme programı, karaman merkez shake ile 21 kez orada, karaman merkez termo tablet yağ yakıcı, karaman kilo kontrol danışmanı, karaman aktif yaşam danışmanlığı, karaman sporcu beslenmesi, karaman aşağı kilo derecesi, karaman kilo kontrolü, karaman herbalife ürün satışı, karaman herbalife ürün tanıtımı, karaman sallamak ile 21 gün boyunca, karaman termo tablet yağ yakıcı, karaman herbalife üyeliği, karaman merkez ağırlık kontrol danışmanı, karaman merkez sporcu beslenmesi, vb.
ASIL ÜYE OLUNUR?
Herbalife, teknolojili satış yöntemi ile satılıyor. Korumalı satış, bir Üyenin ürünü olan mağazada kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri satmakta olan Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife Üyesi satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız lazım.
Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok başarılı. Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi'ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi'nde size yardımcı olacak araçlar ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, TC Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda isteğinize adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Bağımsız bir Herbalife Üyesi'nin tüm hakları ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde ediyoruz başlıyor!
Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR