• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alteknik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömür Aksüt

Soğuk kış günlerinde siz değerli müşterilerimize sıcak bir ortam oluşturmak için çalışmalarını sürdürmeye devam eden Alteknik birmilyonnokta.com üyesidir. Merkezi ısıtma sistemli binalarda bu ısının düzenli olarak kontrol edilmesi ve eğer bir sorun oluşmuşsa bu sorunun bir an önce ortadan kaldırılması gerekmektedir. Biz de Çevre ve Şehircilik Bakanlığından almış olduğumuz yetki belgesiyle müşterilerimiz için en kapsamlı hizmeti sunmaktayız.

Yaz aylarında bile sabit sıcaklıkta kalan bir şofben arıyorsanız firmamızda bulunan Daxom marka şofbenlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Bu şofbenler oksijen içermeyen bakır borulu eşanjör bulundurduğu için yüksek performans sergilemektedir. Ayrıca hassas ölçüm için su giriş sensörlü akış şalteri de bulunmaktadır.

Kombinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve 5 yıl garantili Airfel kombilerimiz de mevcuttur. Daha modern bir kombi tercih etmek isterseniz de maestro smart premix kombi ile hem şık hem de tasarruflu bir kombiye sahip olabilirsiniz. Yenilikçi ve çevre dostu olan bu kombiyi aynı zamanda uzaktan kumandası ile de kontrol edebiliyorsunuz.

Çanakkale tesisat ve bakım onarım sektöründe merkezi ısınma sistemli bina ve villaların bakımı ve onarımını sağlamak konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Merkez kat kalorifer sistemlerimizden hariç radyatörlü kat istasyonu servisimiz de mevcuttur. Isınmak için yakıtınızı ne kadar kullandığınızı öğrenmek isterseniz kalorimetre ısı pay ölçer satışlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağınızda olan firmamızı her türlü merkezi ısınma sistemli yapıların bakım ve onarımlarında tercih edebilirsiniz.

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR