• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hıdırnebi Yaylası Zirve Restaurant

Adres :

Hıdırnebi Yaylası 61300 Akçaabat/trabzon Trabzon » Akçaabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Fındık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 665 97 04

Whatsapp 2:

0 (535) 584 53 43

Trabzon Restaurant Sektörü günümüzde ticari olarak en önemli sektörlerden biri konumundadır. Hıdırnebi Yaylası Zirve Restaurant olarak Trabzon sınırları içerisinde yer almakta ve bu sektör içindeki önemimizi korumaktayız. Yayla üzerine kurulmuş olan firmamızla, doğanın tüm yeşilliği ile müşterilerimize hizmet sunmakta ve bu hizmeti sağlarken doğanın güzelliklerinden yararlanmaktayız.

Yaz kış ulaşıma açık olan yaylaya çıkarken açlığınızı doğa karşısında gidermenin en güzel yanı, lokantamızın sunduğu leziz yemeklerden tatmanız olacaktır. Tamamen hijyenik mutfaklarda pişirilen eşsiz yemeklerimiz sağlıklı, hormonsuz ve organik gıdalar kullanılmış olup sunumu ile de göz doldurmaktadır. Yayla yemekleri, Karadeniz yemekleri ve daha birçok yemek siparişleri ile tamamen müşterilerimizin damak tatlarına hitap eden ve hijyenik ortamlarda pişirilen yemekleri müşterilerimize sunuyoruz. Piknik alanlarının da bulunduğu bu doğa harikası Karadeniz yaylası üzerinde firma olarak uzun süredir hizmet vermekteyiz. Deneyimli ustalarımızın ellerinden çıkan yöresel yemekler, çalışanlarımızın güler yüzü ve doğanın bütünleştirici gücü ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyor ve onların istekleri doğrultusunda hizmet sunuyoruz.

Zirve Konaklama Tesisi olarak da birçok müşterimize önemli hizmetler vermekteyiz. Meşhur Saç Kavurmamız, lezzetinden ödün vermeyen Akçaabat Köftemiz, müşteriler tarafından çokça tercih edilen Kuzu Pirzolamız ve Tavuk Izgara olarak firmamız birçok yemek çeşidi sunmaktadır. Bu leziz tatlar, bulunduğumuz sektör içerisinde hem müşterilerimizin beğenisini toplamakta hem de lokantacılık anlayışı içinde gelenekçilik ve yenilikçiliği kaynaştırdığımız için bizi daha da ileriye taşımaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR