• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hippokome Çınar Restaurant

Adres :

Çöğmen Mah. Aygırdibi Sok. No: 4 Muğla » Dalaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ozan Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozan@ozanenergy.com

Whatsapp 1:

0 (530) 935 79 80

Whatsapp 2:

0 (542) 282 04 48

Hippokome Çınar Restaurant olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Muğla restoran sektöründe hizmet veren firmamız Hippokome Çınar Restaurant adı ile hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesi sayesinde firmamız hem tatilciler hem de yerli halk tarafımdan sürekli olarak tercih edilen bir firmadır. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu sebeple müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda gün içinde tüm öğünlere uygun geniş bir yemek menüsüne sahip bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetler müşterilerimiz için çeşitlenmektedir. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları; serpme kahvaltı, deniz ürünleri ve ey ürünlerinde çeşitli yemekleri siz müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz ürünlerde kullandığımız tüm malzeme ve ürünler en üst kalite olup insan sağlığına uygun yerlerde ve uygun şekillerde üretilmiş olan yerlerde almaktayız. Yine malzemelerimizi kullanılacağı ana kadar saklanmasını da en uygun be en sağlıklı şekillerde yapmaktayız.

Verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri ise toplu yemek organizasyonlarıdır. Firmanızın size sunduğu bu hizmetinde istek ve talepleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu organizasyonda menü gibi tüm unsurlar sizin kararınıza bırakılmış bulunmaktadır. Firmamızın yine sizin memnuniyetiniz için sizlere en uygun fiyatla hizmet sunmaya özen göstermektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız irtibat yolları ile bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR