• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Hisar Yemek Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Akkaya

reklam logosu

Yaşadığımız bu dönemde özellikle çoğu restoranda aradığımız ya da canımızın çektiği yemekleri bulamamaktayız. Günümüzde her lokanta kendine özgü yemek kültürleri ile insanlara hizmet etmektedir. Aslında her insan girmiş olduğu herhangi bir restoranda dilediği her yemek çeşidini bulmak ister. Zengin menüsü ile istediği yemeğe karar verebilecek ve o yemeği yiyebilecektir. Maalesef her restoranda zengin menü ile karşılaşamamaktayız.

İşletme olarak bizler yemek sektörüne yepyeni bir yenilik getirerek zengin menümüz ile değerli müşterilerimize her kültürden her çeşit yemekleri sunmaktayız. Yemek sektörüne yıllarını veren bir firma olarak müşterilerimizin damak tadını çok iyi biliyoruz. Onları hangi yemeklerin mutlu edeceğini ve bizlerden neler beklediklerini çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle ekip olarak her zaman gerekli hazırlıkları yaparak işimizi kaliteli bir şekilde yapmaktayız.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz değer onlara sunmuş olduğumuz enfes yemekler ile ortaya çıkmaktadır. Canınızın çektiği her türlü yemeği rahatlıkla işletmemizde bulabilirsiniz. Yemekten sonra ise ağzınızın tatlanması için ustalarımızın özenle yaptığı tatlılarımızı yiyebilirsiniz. Zengin yemek çeşidinden meyveye, içeceklerden tatlıya kadar her şeyi gönül rahatlığı ile işletmemizde bulabilirsiniz. Standart hijyen tedbirlerine uygun bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

İşletme olarak her zaman yaptığımız işi önemsiyor ve müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz. İstanbul restoran sektörünü yakından takip ederek tüm yeniliklere açık bir şekilde işletmemize her geçen gün biraz daha değer katıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR