• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hts Hasar Danışmanlık

Adres :

Şair Nabi Mahallesi Cumhuriyet Cad. Akabe İş Merkezi 88/3 Haliliye Şanlıurfa Şanlıurfa » Halfeti

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Toprak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

toprak0663@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 663 24 60
HTS Hasar Danışmanlık trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle Türkiye genelinde 50'yi aşkın şubesi ve yüzlerce çalışanı ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veren 1997 yılında kurulan bir şirkettir.
Hizmet verdiğimiz bu alan, sigorta şirketlerinin tazminatları hak edilenden az ve geç ödediği için bazı fırsatçıların bunu kullanarak, zaten mağdur olan vatandaşları bir kez daha mağdur etmelerine, onların çaresizliklerini istismar etmelerine açıktır.HTS Hasar ailesinin her bir ferdi, kötü niyetli veya bu konuda yetersiz kişi ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdurda, ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğu ve vebalinin olduğu bilinci ile çalışmaktadır.
Bu yüzden HTS Hasar Danışmanlık kuruluşundan bu güne Türkiye’ de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yaklaşık 12 bin mağdur bu konudaki en büyük referansımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR