• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hu-fa İnşaat Emlak

Adres :

- Konya » Seydişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Zeytinci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (549) 256 11 33

Başarısını kaliteli hizmetleri ile sunan firmamız birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Büyük başarılar yaparak kendi bünyesinde büyüyen ve müşterilerine kaliteli hizmetler sunan güvenilir bir firmayız. Bizler büyük hayallerin peşinde koşan, küçük ama umut dolu hayalleri yücelten ekipler ile hizmet vermekteyiz. Birçok alanda adımızı duyurmuş ve duyurmaya devam ediyoruz. Konya inşaat ve emlaksektörünün kaliteli hizmetler ile haklı kazançlar sağlayarak adımızın gurunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz hizmet politikalarımızdan memnuniyet duyması için daha güzel çalışmalar yapmaktayız.

Planlı projeler ile çalışmalar yapıyor, anahtar teslimlerini yaparken büyük sevinçler duyuyoruz. Kendi eserlerimizin teslim etmenin gurunu her daim yaşayacağız. Sağlam yapıların inşaatını sürdürürken ayrıca yapıların göz doyurucu güzellikler barındırması içinde çaba sarf eden hizmetler sunuyoruz. Her ailenin huzurla barınacağı yuvaların temelinde umutlarımızı, mutluluklarımızı sererek büyütüyoruz. Bizler sizlerin hayalini kurduğu projeler yaparak hizmetlerimizi yürütüyor, hayal ettiklerinize kavuştuğunuzda mutluluğunuzun bir parçası oluyoruz.

Güvenle inşasını yaptığımız binaların, yıllar içinde kusur barındırmaması için kaliteli ürünlerle temellerini sağlam yapmaya dikkat ediyoruz. Bir evin temeli ne kadar sağlamsa kalitesi o kadar iyidir. Biz çalışanlarımızla beraber bu kaliteden ödün vermeyen hizmetler veriyoruz. Tüm projeleri alanında eğitimli çalışanlarımızla yürütüyor, iş sürecinde dikkatli hareket ediyoruz. Kaliteyi korumaya çalışırken projeleri yapılan inşaatlarımızın aksamaması için özen gösteriyoruz. Teslim edilmesi gereken tarihleri kaçırmamaya çalışıyoruz. Güzel umularla, hayallerle ve büyük aşkla yaptığımız, yapacağımız hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ailenizin bir parçası olmaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR