• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Huma Cup ( Karton Bardak)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Çeliker

reklam logosu
HÜMA CUP | KURUMSAL

Hüma Cup Karton Bardak İmalatı

Kuruluşundan bugüne, gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden faaliyet göstermektedir. Hüma cup 2014 yılında sektöre hizmet vermeye başlaştır.

2014 yılı itibariyle Hüma Cup markası altında karton bardak imalatına başlayan, müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önem dolayısıyla, Avrupa standartlarında bir teknoloji ve hijyenik koşullarda faaliyet gösteren üretim parkuru ile müşterilerine sağlıklı ve kaliteli "4 oz, 7 oz, 9 oz ve 12 oz" karton bardaklar üretmektedir.

Avrupa standartlarında karton bardak üretim kapasitesine sahip olan Firmamız, karton bardak imalatında dünyaca tercih edilen Flexo baskı tekniğiyle 4 renge kadar, tüzüğe uygun mürekkep kullanılarak istenilen baskıyı yapabilmektedir.

Karton bardak imalatında sağlık ve kalitenin ancak teknolojinin yakından takip edilmesi ve 1. kalitedeki ham maddelerin imalatta kullanılması ile sağlanacağının farkında olan Hüma Cup, bu doğrultuda üretim parkurunda Avrupa standartlarında bir teknoloji kullanılmakta ve hammadde ihtiyacını seçkin ve kaliteli firmalardan tahsis etmektedir.

humacup.com

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR