• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Icarus Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma instagram

Icarus Cafe birmilyonnokta.com sayesinde değerli müşterilerine ulaşmaktadır. Firmamızın amacı İzmir fast food sektörü içerisindeki en başarılı restaurantlardan biri olmaktır. Kurulduğumuz ilk zamandan bu yana müşterilerin talepleri doğrultusunda hareket ederek firmamızı en üst noktaya taşıdık. Firmamız sizler için sunduğu bu iyi hizmeti sürdürerek sektör içerisinde öne çıkan restaurantlardan biri olmayı başarmıştır.

Müşterilerimiz için bol seçenekten oluşan oldukça zengin bir menü sunmaktayız. Ana yemek için menümüzdeki burgerler, makarnalar ve ızgaralar arasından zevkinize uyan seçimi yapabilirsiniz. Meze, salata, atıştırmalık ve tatlı olarak sunduğumuz opsiyonlarla sofranızı çeşitlendirebilirsiniz.

İş yerimizde hem mutfak hem de servis elemanı olarak çalışmayı tercih ettiğimiz herkesin deneyimli ve profesyonel kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmiş olmanın gururunu yaşamaktayız.

Siparişleriniz yetenekli aşçılarımız tarafından özenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Ürünlerimizi sizlere en lezzetli haliyle servis etmek firmamızın vizyonlarından biridir. Bundan ötürü mutfağımızda en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. Yemeklerinizi damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlarken hijyen kurallarına da fazlasıyla dikkat edilmektedir. Sipariş verdikten kısa bir süre sonra servisinize en sıcak haliyle sunulmaktadır.

Icarus Cafe, deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanan ve güleryüzlü servis elemanlarımız aracılığıyla sunulan lezzetli yemeklerimizden tatmak isteyen herkes için en doğru adrestir. Sevdikleriyle kaliteli vakit geçirmek için hoş ve ferah bir mekan arayan tüm değerli müşterilerimizi İzmir Karşıyaka’da yer alan kafemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR