• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İda Tekstil Konfeksiyon

Adres :

Esentepe Mahallesi 2367. Sokak No: 11/2 Sultangazi İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kurt

E-Posta Adresi :

idakonfeksiyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 061 94 02

Whatsapp 2:

0 (532) 061 94 02

İda Tekstil Konfeksiyon olarak İstanbul Sultangazi’de faaliyet göstermekte olan firmamız Sultangazi tekstil giyim sektörünün liderlerinden birisidir. Firmamız hizmetlerine uzman ve eğitimli personeliyle devam etmekte, ekip ruhunun ürünü olan tasarımlarla her zaman en çok tercih edilen ve en sevilen firmalardan biri olmayı başarmış bulunmaktadır.

Bölgenin en gelişmiş ve en modern atölyelerinden birisine sahip olan işletmemiz toptan tekstil imalatı, toptan tekstil satışı, konfeksiyon ürünleri satışı alanlarında müşterilerinin her türlü talebini hızlı ve eksiksiz biçimde karşılayabilmektedir. Atölyemizde kullanılan makinelerin her biri uluslararası standartlarda, en üst kalitede ürünler ortaya çıkaracak niteliktedir. Eğitimli ve uzman personellerimizin denetiminde atölyemizde her gün binlerce ürün imal edilerek tercihe sunulmaktadır.

Ürün yelpazemiz müşterilerimizin taleplerine göre bayan, bay, çocuk kategorilerinde oldukça detaylıdır. Yıkamalı, parça boyalı modellerimiz yanında tasarım bölümümüzde her dönemin en gözde tasarımları hazırlanmakta, müşterilerimize sürekli değişik ürünler gönderebilmek adına hummalı çalışmalar yürütülmektedir.

Her zaman daha iyiyi ve daha yeniyi yaratabilmek adına moda sektörünü yakından takip ediyor, öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak bu alandaki yatırımlarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizle etkili ve sürekli iletişim, güler yüzlü hizmet, kaliteli ürün, geniş ürün yelpazesi, doğru zamanda doğru ürün prensipleriyle iş birliği yapıyoruz. Onları iş ortağımız görüp, birlikte büyümenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üretimden sevkiyata bütün süreçleri minimize ederek hizmetlerimizi üst seviyeye taşıyor, kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR