• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İkram Et Ve Mangal

firma adresi

Adres :

Hasanbey Caddesi Bizim Zücaciye Karşısı No : 181 / A Malatya » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Türk
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 373 99 18

reklam logosu

Malatya’da restaurant sektöründe hizmet veren İkram Et Ve Mangal isimli işletmemizsizlere güzel ve huzurlu bir gün geçirmeniz için kapılarını açıyor. İşletmemizde taze ve üst kaliteli etin tadını almanız, aileniz veya arkadaşlarınız ile neşeli geçen bir muhabbet sofrasında toplanmanız için hazırlanmaktadır.

İşletmemizde, bireysel olarak dışarıda mangal yapmak ile ilgilenmeyi tercih etmeyen, bu sırada ailesi veya arkadaşları ile zaman geçirebilecek misafirlerimize zaman ve emek kazandırılmakta, siz huzurlu vakit geçirirken biz sizler için yemeğinizi pişirmekteyiz. Sizlerin rahatlığı baz alınarak yönetilen işletmemizde sizlere hizmet etmek bizleri onurlandırmaktadır.

Ekibimiz ve mutfak şeflerimiz ile birlikte misafirlerimizi mutlu etmek, beklentilerini karşılamak ve güzel anılar kalmasını sağlamak başlıca amaçlarımız arasındadır. Beklentilerin değiştiği günümüz dünyasında gelişmek ve anı yakalamak adına sağlanılan tüm çabalarımızı misafirlerimize hissettirmekteyiz.

Malatya restaurant sektöründe yer alan işletmemiz her zaman yükselmeyi ve üst koşullar içerisinde etrafında yer alan tüm iş kollarını da kapsamına alarak yükseltmeyi hedeflemektedir. Tüm misafirlerimizin işletmemizden mutlu ve yeni olumlu anılar ile birlikte hatırlamaları bizler için işimizin en gururlandırıcı kısmı arasında yer almaktadır.

Tüm misafirlerimizin bir kere uğradıktan sonra vazgeçemeyecekleri olan aile konseptine sahip geniş alanımız ve değerli işlememiz ile sizleri mutluluk, saygı ve nezaket ile uğurlamaktayız. Bizlerin yanında olan ve her daim tercih eden bu yazıyı okuyan her misafirimize saygılarımızla…

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR