• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İlkay Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlkay Oğuztoprak

İstanbul güzellik merkezi sektörünün gelişmiş ve güvenilir ismi İlkay Güzellik Salonu ailesi olarak değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Salonumuzda her zaman müşteri odaklı hareket ediyoruz. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti oldukça önemli. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Eğer müşterilerimizin salonumuza olan güvenini sarsacak olursak bu durumdan maddi ve manevi anlamda etkilenmiş olacağız. Maddi ve manevi zarara uğramamak adına her zaman müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaya gayret ediyoruz.

Kuaför ve güzellik salonumuzda birçok farklı hizmeti sizlere sunuyoruz. Geniş kapsamlı hizmet verebilmek için özenle ve dikkatle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Salonumuzda saç kesimi, saç boyama, manikür ve pedikür gibi uygulamalar yapıyoruz. İğneli epilasyon, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, kaş kontör, boya, röfle, ombre, profesyonel makyaj gibi çeşitli hizmetler veriyoruz. İpek kirpik, ağda, keratin bakım, cilt bakımı gibi alanlarda çalışmalar yapıyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmetler her zaman sizlerin isteği üzerine uygulanıyor. Ekibimizin sunduğu hizmetlerden güvenle faydalanabilir, daha güzel ve canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz sektörde değişimler ve yenilikler yaşanıyor. Biz, değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmetleri sunabilmek için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikleri salonumuzun bünyesine kazandırıyoruz. Uygun fiyatlı çalışmalarımızdan faydalanmak için ekibimizle iletişime geçebilir, uygulamalarımızı inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. İlkay Güzellik Salonu ailesi olarak hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR