• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İlknur Restaurant

firma adresi

Adres :

Tepecik Mahallesi Gebi Caddesi No : 306 İç Kapı No : 14 Samsun » İlkadım
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Resul Altundal
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 849 96 07

  • firma instagram

İlknur Restaurant isimli işletmemiz siz müşterilerine Samsun ili İlkadım ilçesinde hizmet vermekte ve sunduğumuz hizmet karşısında her zaman müşterilerinin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmasını bilmektedir. İşletme olarak sizlere sunduğumuz tüm yiyecekler en yüksek lezzet seviyesi ile sunulmaktadır. Bu lezzeti yakalayabilmek için birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Her şeyden önce bu yiyecekleri hazırlama aşamasında kullandığımız tüm malzemeler günlük olarak satın alınmakta ve en taze halleriyle yiyeceklerde kullanılmaktadır. Ayrıca sunulan yemeklerin lezzetli olması için bünyemizde her zaman tecrübeli ve profesyonel aşçı elemanları çalıştırılmaktadır. Aşçı elemanlarımızı hizmet sunmaları için işe alacağımız zaman birçok sınavdan geçirmek suretiyle işe almaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz restaurant hizmetinde fiziki açıdan geniş bir alana sahip olmaktayız. Bu geniş alan sayesinde aynı anda birçok müşterimizin hizmet almasını sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde bu geniş fiziki alana yetecek sayıda garson ve aşçı elemanlarımız bulunmakta ve verdiğiniz siparişler en kısa süre içerisinde sizlere sunularak zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hizmet almanız amaçlanmaktadır. Ayrıca garson elemanlarımız her zaman sizlere en saygılı halleriyle yaklaşmaktadır. İşletme olarak sunduğumuz yiyecekler her zaman piyasa şartlarına göre çok uygun fiyatlar ile sizlere sunularak gönlünüzce yemek yemeniz sağlanmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde lezzetli, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Samsun restaurant sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek aileniz ve sevdikleriniz ile hizmet almanız mümkündür.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar