• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İncekara Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Faruk İncekara

reklam logosu

Bilecik evcil hayvan sektörü içerisinde yer alan İnce Kara Veteriner Kliniği’miz www.birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olmaktadır. Dünyadaki en saf ve temiz sevgiye sahip olan varlıklar, minik dostlarımız olmaktadır. Karşılıksız sevgi ve sadakat ile bağlı olan bu dostlarımızın da dünyadaki her şeyde olduğu gibi kendi temel ihtiyaçları olmaktadır.

Beslenme, sağlık, temizlik gibi temel ihtiyaçlarının karşılanmasını beklemek onların da en doğal hakkıdır. Bu haklarını onlara verebilmek için de şüphesiz en güvenilir ve en temiz yerler aranmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimizin bu sadık dostları için en kaliteli, en güvenilir ve en sağlıklı yerlerde bakımlarını yaptırabilmeniz amacıyla hizmetinizdeyiz.

İşinde uzman, deneyimli, mesleğini severek ve titizlik içerisinde yapan, en önemlisi de her zaman memnun dostlar ve memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren veteriner hekimimiz ile sizlerin yanınızdayız.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan kliniğimizde sizlere hizmet verdiğimiz her bir alanımız özenle temizlenmekte ayrıca tüm malzemelerimiz de steril bir şekilde dostlarımız için hazır beklemektedir.

Her zaman sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek bizler için çok önemlidir. Bu sebeple de açıldığımız ilk günden bu yana bu düşünce doğrultusunda hizmet vermeye çalıştık ve sizler için de çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin bizlere vermiş olduğunuz güven duygusunu bozmamak aksine daha da arttırmak için hizmet kalitemizi sürekli olumlu yönde geliştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR