• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İnci Oto Mekanik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Günduğ

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İnci Oto Mekanik otomotiv tamir işlemlerinin her zaman tercih edilen ismi birmilyonnokta.com ayrıcalığıyla sizinle buluşmaya devam ediyor. Verdiğimiz hizmet kalitesi konusunda ciddi bir hassasiyet göstermekte uyguladığımız işlemler ile sizlere en faydalı yöntemleri belirlemekteyiz. Araçlarının arıza problemlerinde en doğru yöntemlerle arıza tespiti yaparak kalıcı çözümler sunuyor, araçlarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz. Teknik bilgi yeterliliği konusu işletmemiz için büyük önem arz etmektedir. Elektriksel işlemler uygulandığı için yapılacak yanlış tespit ve çalışmalar çok farklı problemlere sebep olabilir.

İstanbul oto servis ve tamirhane hizmeti veren işletmelerinin tamamında gerekli özen ile iş faaliyetleri yapılmaktadır. Ancak bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışanları ve son model arıza tespit cihazlarıyla her zaman bir adım önde olmaya devam ediyoruz. Tercih edilmemizin en önemli sebeplerinden biri de birçok tamir işlemini ve araç bakım işlemlerini yapabiliyor olmamızdır. İşimizin öneminin farkında olarak sadece bir iş faaliyeti olarak görmüyor can ve mal güvenliğini tehdit edebilecek tüm durumlardan sizleri uzak tutmak istiyor sağlığınızı önemsiyoruz.

Jant tamir ve bakımı, lastik satışı, fren bakım hizmetleri, muayene öncesi bakım servisi ve periyodik bakım hizmetleri servislerimizle haftanın her günü sizler için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İnci Oto Mekanik ailesi olarak sizleri işletmemize bekliyoruz. Bizleri her zaman ziyaret edebilir uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Araç bakımlarınızda uzun süreli olarak ilk tercihlerinizde yer almaktan gurur duymaktayız. Kalitemiz sizlere sunduğumuz güvencemizdir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR