• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İnegöl Köftecisi Ahmet Usta

firma adresi

Adres :

15 Temmuz Mahallesi Necmettin Cevheri Caddesi No : 8 ( Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Karşısı ) Şanlıurfa » Ceylanpınar
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Bey
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 571 31 03
firma wp

Whatsapp 2:

0 (542) 505 26 46

reklam logosu
  • firma instagram

Şanlıurfa ili Ceylanpınar ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan İnegöl Köftecisi Ahmet Usta isimli işletme olarak her zaman uygun fiyatlı, hızlı, güvenilir, taze ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktayız. İşletme olarak pide, lahmacun, kanat, kebap gibi pek çok lezzet türünde taze hizmetler ortaya koymaktayız. Hizmet olarak sunduğumuz bu yiyeceklerin yanında pek çok ikramlarımız bulunmaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde her türlü meşrubat bulunmakta ve hizmet olarak sunulmaktadır. İşletmemiz bünyesinde sunulan bu kapsamlı hizmetler her zaman en uygun fiyatlar ile sunulmakta ve müşterilerimizin maddi konuda memnuniyetleri kazanılmaktadır.

İşletme olarak her zaman günlük ve taze malzemeler kullanmaktayız. Günlük ve taze olarak temin edilen malzemeler sayesinde müşterilerimizin damak lezzetlerine uygun hizmetler ortaya çıkarılmaktadır. Garson elemanlarımız her zaman hızlı şekilde servisler yapmakta ve müşterilerimizin zaman kaybı yaşamalarının önüne geçilmektedir. Ayrıca hizmet sunduğumuz işletmemiz her zaman temiz yapılara sahip olmaktadır. İşletmemizin temiz yapıya sahip olmasından dolayı her zaman sağlıklı şekilde hizmet sunabilme şansına sahip olmaktayız.

Sizlerin de bu şekilde temiz, sağlıklı, taze, lezzetli, uygun fiyatlı ve hızlı şekilde hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Şanlıurfa köfte sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR