• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İnnova Kuaför & Güzellik Salonu

Adres :

Ertuğrul Mah.uğur Mumcu Bulvarı Diaport Sitesi D Blok No: 21 İşyeri: 13 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Yarış

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@innovakuafor.com

Whatsapp 1:

0 (532) 258 48 44

Whatsapp 2:

0 (531) 328 77 31

Aynanın karşısına geçtiğiniz zaman kendinizi nasıl görmek istiyorsunuz? Saçlarınızın rengi ve şekli sizleri mutlu ediyor mu? Kirpiklerinizin yeteri kadar canlı olmaması, kaşlarınızın eşit olmaması sizleri rahatsız ediyorsa kuaför ve güzellik salonumuzu güvenle tercih edebilirsiniz. Güzellik salonumuzda ihtiyaca yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyoruz. Biz, sıradan saç kesimi ya da saç boyama yapmıyoruz. Aldığımız eğitimlerle ve kazandığımız tecrübelerle sizin için en uygun saç modelini belirliyor ve bu modeli size uyguluyoruz. Yüz şekliniz, ten renginiz, yaşınız göz önünde bulundurulduğu zaman sizin için uygun saç kesimi ve saç rengi belirleniyor.

Bursa güzellik merkezi sektöründe verdiğimiz hizmetle aynanın karşısına her geçtiğiniz zaman bize teşekkür edeceksiniz. Cansız kaş ve kirpikleriniz varsa ipek kirpik uygulaması, kaş doldurma uygulaması yapıyoruz. Böylelikle hem doğal hem de canlı kaş ve kirpiklere sahip oluyorsunuz. Eğer cildinizde lekeler varsa leke ve siyah nokta tedavisi uyguluyoruz. Aynı zamanda takma tırnak uygulaması yapıyoruz.

Salonumuzda cilt bakımı ve saç bakımının yanında el ve tırnak bakımı da yapıyoruz. Aynı zamanda günlük kuaför ihtiyaçlarınızla birlikte özel günler için salonumuzu tercih edebilirsiniz. Özel günler için yapılmasını istediğiniz saç ve makyaj sorunsuz bir şekilde tamamlanıyor. Salonumuzda güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle hizmet veriyoruz. İşimizi seviyor, kendimizi geliştirerek daha iyi çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR