• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İrem Beslenme Klubü

Adres :

Şehit Osman Avcı Mah 1419.cadde Arı Rezidans 12/88 Eryaman Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hale Söyler

E-Posta Adresi :

haleirem@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 650 71 76

Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı ve doğru beslenme oldukça önemlidir. Bizde sizlere sağlıklı bir yaşam için en doğru ve sağlıklı beslenmenizi sağlayarak ideal kilonuza gelmenizi sağlamaktayız. Sizlere özel olarak hazırlayacağımız beslenme programları ile oldukça kolay bir şekilde sağlıklı yaşama başlamanız mümkün olacaktır. Kilo verme konusunda da bu sağlıklı beslenme programlarımız ile ideal kilonuza ulaşmanız sağlanacaktır.

Dünyanın en başarılı beslenme ürünleri Herbalife markası ile sizlere oldukça güzel ve sizlere özel beslenme programları hazırlayarak kısa sürede ideal kilonuza ulaşmanızı ve sağlıklı bir yaşama başlamanızı sağlıyoruz. Alanında uzman olan ve dünyaca ünlü olan Herbalife markası bu konuda en kaliteli ve etkili ürünleri üretmektedir.

Ankara beslenme danışmalığı hizmetini sizlere sunarak sağlıklı bir beslenme programı edinmenizi sağlıyoruz. Boy ve kilo oranınızı hesaplayarak sizlerin ideal kilonuzu belirliyor ve sizler bu kiloya ulaşmanız konusunda en başarılı ürünler ile destekliyoruz. Hazırladığımız özel programa sadık kalarak ve gerekli besinleri alarak kısa sürede ideal kilonuza ulaşacak ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Beslenme konusunda sizlere en başarılı programları hazırlayarak profesyonel bir şekilde kişisel hizmetler sunmaktayız. Sadece sizin için hazırlanan beslenme programları ile başarılı sonuca kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır. Özel olarak dünyanın en başarılı markasının en kaliteli ürünlerini sizlere ulaştırmakta ve sağlıklı bir beslenme sistemi edinmenizi sağlamaktayız. Sağlığınızı ön planda tutarak sizlere başarılı hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR