• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işık Yapı Grup

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nuri Işık - Ahmet Can Işık

IŞIK YAPI GRUP - PREFABRİK

Gelişmiş ülkelerde çok yaygın olan garvanizli hafif çelik yapı sistemini prefabrik yapı sektöründeki tecrübesiyle birleştirilerek Türkiye yeni bir inşaat teknolojisi kazandırıyoruz.Hafif çelik yapı sistemi galvanizli hafif çelik karkastan

oluşan çağdaş yapı teknolojisidir.Bu sistem ile tek katlı müstakil ev , resmi binalar , okullar , oteller , çok amaçlı sosyal tesisler, ticari yapılar en hızlı ve en ekonomik sistem olarak hertürlü zemine inşa edilebilmektedir.

Hafif çelik yapı sistemine ile kalıcı konutlar inşaat sistemlerine göre çok daha hızlı, kaliteli, güvenli ve kontrole açık, fabrikasyon olarak üretilip kısa sürede montajı yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

Önceliğimiz ;

Önemli olan kalın malzeme kullanmak değil, hesabı doğru yapılan hafif binalar imal etmektir. Hafif çelik yapı sistemiile inşaatlar çalışma ortamı ve hava şartlarından etkilenmeksizin, çevreye zarar vermeden kolay ve hızlı bir şekilde bitirilir. Hafif çelik yapı sistemihata riski yok denecek kadar az ve şeffaf bir inşaat teknolojisidir.Çünkü binalar gözle görülecek kadar kontrole açıktır.

http://www.fethiyeprefabrik.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR