• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İskarmoz Balık Restaurant

firma adresi

Adres :

Küçük Karaçay Mahallesi Cumhuriyet Caddesi (antakya Samandağ Yolu Üzeri) Hatay » Samandağ
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Servet Gözel & Kader Gözel
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (535) 464 13 02

  • firma fb
  • firma instagram

İskarmoz balık restaurant ailesi olarak uzun yıllardır siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hatay Samandağ balık pişirimi merak edenlerin vazgeçilmez durağıyız. Taze balık yenecek yerler arıyorsanız vakit kaybetmeden bizi ziyaret edebilirsiniz. Deniz ürünlerimiz büyük ilgi görüyor. Lezzet çeşitlerimizi denemek için mükemmel dizayna sahip restoranımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hatay balık restaurant kusursuz tasarımıyla yemeklerinizi keyifle yemenizi sağlayacak. Meze çeşitlerimiz oldukça ilgi görüyor. Birbirinden farklı bu lezzetlerimizin yanı sıra kusursuz içeceklerimizin de tadına da bakmalısınız. Deniz ürünleri çeşitleri, taze balık çeşitleri, ıstakoz gibi pek çok çeşidi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yüksek kalite standartlarında hizmet önceliğimizdir. Yiyecek ve içeceklerimizin en üst kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Günlük hazırlanan meze seçeneklerimizi eşsiz sofralarınızda oldukça beğeneceksiniz.

İçecek sofralarının vazgeçilmeziyiz. Harika manzara eşliğinde mezelerle beraber balığınızı tatmak için acele edin. Hatay’da sektörün öncüsü olarak hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Geleneksel damak tadıyla deniz ürünlerini harmanlayarak kendine özgü harika lezzetler sunuyoruz. Doğru mevsimde doğru balık seçeneğini siz değerli misafirlerimize sunuyoruz. Birbirinden lezzetli deniz ürünlerini denemek istiyorsanız bizi zaman kaybetmeden ziyaret edebilirsiniz.

Gel al balık paketi avantajımız da bulunuyor. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Balık ızgara hazırlatarak keyifle tüketebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Samandağ balık yenecek yerler arasında bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR