• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İskenderun Babrak Spor Akademisi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hikmet Kenan Tunal

  • firma fb
  • firma instagram

Bir sporcu için gerekli olan kurs hizmetleri ile siz müşterilerimizin huzurundayız. Kariyerinizde spora düşen payı verdiğimiz kurs hizmetleri ve eğitimleri ile tamamlamaktayız. İşinin eğitimini almış uzmanlar ve güler yüzlü personeliyle karşınızdayız. Her türlü teknik aletlerle donanımlı salonumuzda sizler için gerekli olan her türlü istihdamı sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri ticari kaygı gütmeden sizleri memnun etmenin gayretini gösterdik. Böylelikle hem siz müşterilerimizin hem de rakiplerimizin gözünde saygın bir konuma yükseldik. Emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda kendini geliştiren ve ilerleyen bir firma olduk. Böylelikle geniş müşteri kitlesini kazanmayı başardık. Sebat ettiğimiz bu yolda en büyük destekçimiz siz değerli müşterilerimiz oldunuz.

İskenderun spor sektöründe rakipleri arasında öncü bir firma olmaya devam ediyoruz. Her geçen gün siz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmetlerimizi kontrol edip kendimizi yenileyerek sizlerin huzurundayız. Ticari kazancın ötesinde hizmetlerimizle teveccühlerinizi kazanmayı başarmış firmamız bütçenize hitap eden uygun fiyat koşulları uygulamaktadır. Salonumuzda; PAEM hazırlık kursu, PÖH, JÖH, POMEM, PMYO hazırlık kursları, BESYO hazırlık kursları ile sizlerin hizmetindedir. Eğitiminiz ve geleceğiniz için gerekli olan hizmetleri bir spor akademisi olarak sizlere sunmaktayız. Firmamız ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca her türlü görüş ve önerilerinizi sayfamızda yer alan telefon ve e-mail adresinden bizlere iletebilirsiniz. Sizleri salonumuzda bizzat ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar