• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İskenderun Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mert Can Ateş

reklam logosu
  • firma fb

Girişimci yapımız, etik ve ilkeli ticari anlayışımız ile Adana fast food sektöründe siz değerli müşterilerimize tavuk ve et döner çeşitlerimiz ile hizmet vermektedir. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar insan sağlığına gösterdiğimiz önem ile bölgemizin en çok rağbet gören döner salonlarından birisi olduk.

Döner salonumuzda damak tadınıza uygun hamburger ve döner çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Hijyen ve kaliteli hizmet anlayışı döner salonumuzun temel çalışma felsefesini oluşturmaktadır. Bu çalışma felsefemiz doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen gayreti sarf etmekteyiz.

Döner salonumuzda kullandığımız tüm et ve et ürünlerimiz helal sertifikaya sahip işletmelerden tedarik edilerek mutfağımıza getirilmektedir. Aynı zamanda kullandığımız tereyağından salçaya; baharattan yeşillik malzemelerine kadar tüm ürünler doğal ve yöresel ürünlerdir. Lavaş ve hamburger ekmeklerimiz bölgemizin en nezih fırınlarından temin edilmektedir. Dolayısıyla menülerimizin besleyici değeri son derece yüksektir.

Döner salonumuz günün her saati ev ve iş yerlerinize paket sipariş yapmaktadır. Bununla birlikte salonumuz sevdikleriniz, arkadaşlarınız ya da dostlarınız ile keyifli zamanlar geçirebileceğiniz güzide bir atmosfere sahiptir. Bununla birlikte doğum günü vb. gibi kutlama organizasyonlarınızda ev sahipliği yapmaktayız.

Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar sürekli olarak kendimizi yenileyerek ve geliştirerek rakiplerimiz arasından sıyrıldık. Sadece hizmet anlayışımız ile değil iş ve çalışma güvenliği mevzuatlarına gösterdiğimiz dikkat ile de sektörde öncü bir firma olarak hizmet devamlılığımızı sürdürmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR