• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İşliyen Balık Evi

Adres :

Altınkum Mah. Atatürk Blv. No: 163/a Güçlü Apt Altı Konyaaltı/antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut İşliyen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 527 07 47

Whatsapp 2:

0 (535) 831 48 20

Whatsapp 3:

0 (541) 527 07 47

Restoran sektöründe hizmet veren İşliyen Balık Evi birmilyonnokta.com üyesidir. Restoran sektöründe müşterilerimizin gözde tercihi olmaya devam ediyoruz. Talep ettiğiniz hizmetleri beklentilerinizin ötesinde ideal bir şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Balık restoran olarak sizlere damak tadınıza hitap eden lezzetler sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri müşterilerimizin favori mekanlarından biri olmayı başararak müşteri kitlemizi genişlettik. Kaliteli hizmeti ve lezzeti bir arada sizlere sunarak rekabet ettiğimiz sektörde ayrıcalıklı hizmetler veriyoruz.

Antalya restoran olarak müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaparak güler yüzlü hizmetler sunuyoruz. Taze balıklarımızı usta ellerden sizlerin istifadesine sunuyoruz. Deneyimli ve usta personellerimizle kesintisiz hizmetlerimize devam ediyoruz. Balık restoran olarak en hijyenik koşullarda taze balıklarımızla hazırladığımız lezzetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Restoranımızda ana yemek balıklarımızı, ara sıcaklarımız, salatalarımız, çorba ve daha pek çok aperatif lezzeti sizlerin istifadenize sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgede aranan lezzetlerimizle önemli bir boşluğu dolduruyoruz. Lezzetli ve sağlıklı menülerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Sizlerin memnuniyeti adına her türlü hizmeti misyon edinmiş bir restoran olarak üzerimize düşeni ilk günden beri en iyi şekilde yapıyoruz. Talep eden müşterilerimiz için alo sipariş hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca kilo ile balık satışlarımız da mevcuttur. Müşterilerimizin lezzetlerimizden istifade etmesi için fiyatlarımız makul düzeydedir. Uygun fiyatları sizlere sunduğumuz lezzetlerimizle rakiplerimizden farkımızı ortaya koyuyoruz. Ticari kaygıdan uzak hizmetlerimizle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR