• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İsmail'in Yeri Çorba ve Sulu Yemek Restaurantı

Adres :

Topçuoğlu Mah. Belediye Cad. No: 3 Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Sarı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 961 79 80

İsmail'in Yeri Çorba Ve Sulu Yemek Restaurantı olarak Kastamonu'da vermekte olduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Kastamonu restaurant sektöründe hizmet veren firmamız İsmail'in Yeri Çorba Ve Sulu Yemek Restaurantı olarak günlük taze yemekler çıkarmaktayız. Restoranımız ürünleri konusunda ev yemeklerini tercih ederek günümüzde bulaması zorlaşan ürünlere menüsünde yer vermektedir.

Restoranımız ilk ürünleri sulu olan ev yemekleri üzerinedir. Birçok ürünü günlük olarak taze bir şekilde çıkaran restoranımınız özlenen ev yemeklerini sunmaktadır. Bir diğer ürünümüz ise midye dolmadır. Bir deniz ürünü olan bu yiyeceğimiz taze bir şekilde satın alarak pişirmekteyiz. Deniz ürünlerin yanında restoranımız et ürünleri de çıkartmaktır. Et ürünlerimiz çorba ve köfte gibi ürünlerde kullanılmaktadır.

Et ürünlerimizden birisi de tavuklu yemekleridir. Tavuk etini bulunduğu bu ürünlerimiz fırında pişmektedir. Bir diğer fırın ve et birleşiminden oluşan ürünümüz ise güveçtir. Birçok insan tarafından sevilerek tüketilen güveci her gün restoranımızda taze bir şekilde yiyebilirsiniz. Tüm yemeklerimizin yanında bir hizmetimizde tatlı üzerinedir. Baklava ve kadayıf gibi lezzetleri menüsünde bulunduran restoranımız bu ürünleri de tatmanızı olanak sağlamaktadır.

Günlük olarak on beşe yakın yemeği taze bir şekilde çıkartmakta olan restoranımız bu ürünlerinin tamamını istekleriniz doğrultusunda alo paket servisimiz ile birlikte istediğiniz noktaya kadar getirebilmekteyiz. Bu hizmetimiz ile birlikte restoranımızda yaşayacağınız deneyimi farklı noktalarda da vermekteyiz.

kastamonu merkez alo paket çorba siparişi,kastamonu merkez ızgara köfte salonu,kastamonu merkez sulu yemek siparişi,kastamonu merkez ev yemekleri lokantası,kastamonu merkez et yemekleri lokantası,kastamonu merkez tavuklu pilav siparişi,kastamonu merkez midye dolma siparişi,kastamonu merkez midye dolma satışı,kastamonu merkez alo paket midye siparişi,kastamonu merkez sulu yemek lokantası,kastamonu merkez çorba içilecek yerler,kastamonu alo paket çorba siparişi,kastamonu ızgara köfte salonu,kastamonu sulu yemek siparişi,kastamonu ev yemekleri lokantası,kastamonu et yemekleri lokantası,kastamonu tavuklu pilav siparişi,kastamonu midye dolma siparişi,kastamonu midye dolma satışı,kastamonu alo paket midye siparişi,kastamonu sulu yemek lokantası,kastamonu çorba içilecek yerler,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR