• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Çakır Isı Teknik

Adres :

Çamçeşme Mahallesi.selamet Caddesi.no: 6 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Çakır

E-Posta Adresi :

info@istanbulisiteknik.com

Whatsapp 1:

0 (553) 549 04 19

Whatsapp 2:

0 (553) 549 04 19

İstanbul Çakır Isı Teknikolarak: pendik kombi servisi iletişim,pendik kombi servis adresleri, pendik kombi tamircisi,pendik kombi servisi,pendik kombi arıza giderme,pendik en yakın kombi servisi,pendik kombi parça temini,pendik uygun fiyatlı kombici, pendik kombi bakım onarımı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

İstanbul Çakır Isı Teknik firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR