• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Lezzet Mutfağı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ensar Bilmez

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde faaliyet gösteren İstanbul Lezzet Mutfağı restoranımızla birlikte İstanbul restaurant sektöründe özellikle Başakşehir’de büyük bir açık olan ev yemekleri konusundaki tüm ihtiyaçların giderilmesine yönelik bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Fast food restoranlarına alternatif olmak üzere sulu yemek ve ev yemeği olarak bilinen yemekleri sizlerle buluşturan İstanbul Lezzet Mutfağı olarak bizler işyerlerine yemek servislerinin yapılması noktasında da sizlere hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Türk mutfağının önde gelen lezzetlerinden olan zeytinyağları, sıcak ev yemekleri konusunda çok geniş bir seçenekle sizlere ulaşan işletmemizde sizlere yemek yemenin gerçek zevkini tekrar yaşamanızı sağlayacak kadar iddialı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her zaman taze ve günlük ürünlere yemekleri içerisinde yer veren bir işletme olan İstanbul Lezzet Mutfağı olarak bizler rafine edilmiş ürünlere ve konserve ürünlerine uzak durarak sizlere doğal Türk mutfağının ev yemekleri lezzetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Geleneksel pek çok lezzete de yer veren İstanbul Lezzet Mutfağı olarak bizler düzenli olarak yenilenen menülerimizle birlikte her zaman daha yeni ev yemeklerini sizlerin damak tadınızın hizmetine sunabiliyoruz. İş ve toplantılara özel olarak sipariş alabilen bizler buna yönelik olarak talep edilen sayılarda yemeklerin çıkarılmasında da son derece hızlı bir şekilde çalışarak sonuç elde edilmesini sağlayabiliyoruz. Tecrübeli ustalarımız ve aşçılarımız tarafından hazırlanan tüm yemek çeşitlerimizde bugüne kadar sahip olduğumuz deneyimle sorunsuz bir şekilde yemek servislerinin yapılmasını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR