• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Özen Otomotiv

Adres :

Organize Sanayi Bölgesi Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 8. Blok. No : 42-44-46-48 İkitelli İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 665 70 31

Whatsapp 2:

0 (532) 644 85 50

Whatsapp 3:

0 (536) 217 95 34

Firmamız; İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe Audi, Seat, Skoda, Volkswagen markaları başta olmak üzere her marka ve her model aracınıza tamir, bakım ve onarım merkezi olarak tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Firma olarak sektöre kapılarımızı açtığımız günden bu güne kadar müşterilerimizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak en kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisinde olduk. Yaptığımız işin sorumluluğunun daima bilincinde olduk. Firmamızın öncelikli çalışma prensibi her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu prensip ekseninde öz değerlerimiz güvenilirlik, dürüstlük ve doğruluk ilkelerimizdir. Bu ilkelerimizden asla taviz vermeden bugünlere geldik. Bundan sonra da aynı tutarlılık içerisinde yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Firma olarak ticari hayatta yılların kazandırdığı tecrübe ve son teknoloji cihazların yardımı ile arıza tespiti yapıyoruz. Daha sonra aracınızın tamir, bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında gerekli durumlarda yedek parça hizmeti de vermekteyiz. Firmamız kurumsal bir hizmet anlayışı ile size söz verilen süre içinde aracınızı teslim eder.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ve en uygun ödeme koşullarını sunmaktayız. Alanında tecrübeli oto tamir ustalarımızın özverili ve titiz çalışmaları ile tüm hizmetlerimiz garanti altındadır. Aynı zamanda araçlarınızın periyodik bakımlarında da sizlere yardımcı olmaktayız.

Firma olarak kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin güvenini kazanmak başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz ışığında daima kendimizi yenilemekte ve sektördeki faaliyet alanımızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR