• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İstişare Kafe ( Buca Serpme Kahvaltı Salonu)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma instagram

Restaurant seköründe hizmet veren İstişare Kafe isimli firmamız İzmir’de, birmilyonnokta.com üyesi olarak bulunmaktadır. Hijyen ve sanitasyon kurallarının titizlik ile uygulandığı firmamızda eşsiz kahvaltılar, doyurucu öğünler geçirebilir; günün yoğun temposuna tatlı bir ara verebilirsiniz.

Kahvaltı güne güzel bir başlangıç yapabilmeniz için önemli bir öğündür. Dışarıda geçireceğiniz kahvaltılar için tercih edeceğiniz mekanların hijyen koşullarına uygun hizmet verdiğinden, kaliteli ürünler tercih ettiklerinden, gözünüze ve damak tadınıza uygun sunumlar sergilediklerinden emin olmanız gerekir. İzmir restaurant sektöründe hizmet veren firmamızda unutulmaz kahvaltılar geçirebilirsiniz. Firmamız 1. kalite kahvaltılık ürünleri hijyen koşullarına uygun olarak tüketiminize hazırlar. Sunduğumuz nitelikli servis hizmeti ile toplu kahvaltı organizasyonlarınızı mekanımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Buca’da yemek siparişi vermek için temiz, lezzetli ürünler sunan bir firma arıyorsanız bizi güven ile tercih edebilirsiniz. Alo paket yemek servisi hizmetimizden yararlanarak adreslerinize en kısa sürede enfes hamburgerler, çeşitli pizzalar sağlam paketlenmiş şekilde teslim edilir.

Buca’da en iyi kafe restoran olarak hizmet veren işletmemiz özel gün kutlamalarınız için uygun alana sahiptir. Geniş mekanımız hijyen koşullarına uygun olarak temizlenmektedir ve personel kadromuz özel günlerinizde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda nitelikli hizmet sunmaktadır. Organizasyonlarınız sırasında tüketebileceğiniz yiyeceklerimiz 1. kalite ürünler kullanılarak tecrübeli eller tarafından hazırlanmaktadır. Siz de doyurucu, hem gözünüze hem damak tadınıza hitap eden kahvaltılar geçirmek, eşsiz lezzette hamburgerler, pizzalar tüketmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

izmir buca kahvaltı yapılacak yerler, izmir buca kahvaltı yapılacak mekanlar, izmir buca köy kahvaltısı nerede yapılır, izmir buca köy kahvaltısı, izmir buca köy kahvaltı salonu, izmir buca serpme kahvaltı salonu, izmir buca serpme kahvaltı mekanları, izmir buca en cafe restaurant, izmir buca çay içilecek mekanlar, izmir buca hamburger nerede yenir, izmir buca en yakın hamburgerci, izmir buca en iyi cafe restaurant, izmir buca en yakın pizzacı, izmir buca lezzetli pizza salonu, izmir buca özel gün kutlama mekanları, buca kahvaltı yapılacak yerler, buca kahvaltı yapılacak mekanlar, buca köy kahvaltısı nerede yapılır, buca köy kahvaltısı, buca köy kahvaltı salonu, buca serpme kahvaltı salonu, buca serpme kahvaltı mekanları, buca en cafe restaurant, buca çay içilecek mekanlar, buca hamburger nerede yenir, buca en yakın hamburgerci, buca en iyi cafe restaurant, buca en yakın pizzacı, buca lezzetli pizza salonu, buca özel gün kutlama mekanları,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR