• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Izgaracı'm Ali

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Anıl

Izgaracı'm Ali işletmemiz Manisa merkezde faaliyetlerine devam etmekte olup uzun yılların tecrübesini, deneyimini ve özverisini her geçen gün daha ileriye taşımaktadır. İşin mutfağında yetişmiş bir kadroyla çalışıyor, sektörün bütün gereksinimlerini bildiğimiz için bölgemizdeki restoran anlayışlarını adeta yeni baştan yazıyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen ızgara salonu haline gelmiş olsak da başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, en son noktaya ulaştığımızı düşünmüyoruz. Bu yüzden de daima daha iyisini, daha kalitelisini siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya çabalıyoruz.

Manisa restaurant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak kaliteden ve güvenden ödün vermiyoruz. Bu kapsamda en doğal malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, her defasında ortaya eşsiz lezzetlerin çıkmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizin hazırlandıkları koşullar ve kullanılan malzemeler dolayısıyla hijyen olgusundan taviz vermiyoruz. Et ve et mamullerimizi güvenilir, bilindik yerlerden temin ediyor, en sağlıklı koşullarda muhafaza edip taptaze şekilde servise hazır ediyoruz. Bu sayede sizlerin işletmemizde sadece benzersiz lezzetlerle değil aynı zamanda en sağlıklı yiyeceklerle de buluşmanızı sağlıyoruz.

İşletme olarak güler yüzlü hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün personellerimize yansıtıyor, hepinizin en iyiyi hak ettiğinizi biliyoruz. Bu kapsamda değişen tüketim alışkanlıklarını yakından izliyor, en pratik çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Aile lokantası konseptindeki işletmemizde toplu yemek organizasyonlarına başarıyla ev sahipliği yapıyor, evlere, işyerlerine siparişlerinizi ulaştırıyor, 7/24 açık ızgara salonu olarak en ekonomik lezzetleri beğeninize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar