• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İzlem Psikoloji

firma adresi

Adres :

1794 Sokak No : 18 Merkez Aparmanı Kat : 3 D : 5 İzmir » Karşıyaka
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İrem Gözükara
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (551) 597 35 06

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İzmir ili Karşıyaka ilçesinde siz değerli danışanlarına uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan İzlem Psikoloji isimli işletme olarak her zaman güvenli, kaliteli, profesyonel, faydalı ve başarılı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde danışanlarımızınher zaman kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak danışanlarımızınkendilerini rahat hissetmeleri için konforlu ve rahat oturma alanları sağlamaktayız. Psikolojik hizmetler bünyesinde danışanlarımızın kendilerini rahat hissetmeleri en önemli konular arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı kullandığımız koltukları ve kanepeleri büyük bir özen içerisinde tercih etmekteyiz. Ayrıca ortaya koyduğumuz tüm hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sunulmakta ve bu fiyatlar sayesinde danışanlarımızın maddi olarak zorluk çekmemeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetler her zaman belli bir program ve plan dâhilinde sunulmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerin kaliteli yapıları sayesinde danışanlarımızın tüm psikolojik sorunlarını halletmeleri ve kendilerini çok daha mutlu hissetmeleri sağlanmaktadır. Hizmetlerimiz bünyesinde öncelikle müşterilerimizin sorunlarını saptamaktayız. Sorun saptama konusu sonrasında çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemekteyiz.Danışanlarımızın olaylara ve hayata karşı bakış açılarını değiştirmekte ve mutluluğu bulmalarına önemli seviyede yardım sağlamaktayız. Bizden hizmet aldığınız zaman mutlu olacağınızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Sizlerin de bu şekilde güvenli, kaliteli, profesyonel, başarılı, mutlu edici ve uygun fiyatlı hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer İzmir psikoloji sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR