• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

İzmir Vip Matematik Özel Ders

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Matematik ülkemizde öğrencilerin en çok zorlandığı alandır. Fakat aslında matematik zannedildiği kadar zor bir ders değildir. Pek çok kişinin bu dersteki başarısızlığının nedeni doğru eğitmene rastlayamamaktır. Bu şansı yakalayıp matematikte başarılı olanların ise daima en iyi okullar, en iyi meslek grupları, en iyi üniversiteler önlerinde açılmaktadır. Karşıyaka’da hizmet veren İzmir Vip Matematik Özel Ders uygulamalarımızla işte tam da bu fırsatı sunuyoruz. Benzersiz bir matematik eğitmenliği ve öğrenci koçluğu yapıyoruz. Öğrencilerimize bire bir kendi evlerinde, kişiye özel matematik dersi tarifesiyle hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

İzmir eğitim sektörünün bir markası olarak öne çıkıyor, yıllardır yüzlerce başarılı öğrenci profilini ardımızda bırakmış ve öğrencilerimizin en güzel yerlere geldiklerini görmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu motivasyon ve dinamizm ile hep daha iyisini yapmaya çalışıyor, bir taraftan kendimizi geliştiriyor, diğer taraftan öğrencilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Kurs hizmetlerimizde benzersiz bir eğitimci kadroya sahibiz. Hocalarımızın her biri geçmişlerinde il ve Türkiye dereceleri vardır. Lisans eğitimleri yanında yüksek lisans eğitimleri, çeşitli sertifikaları, başarı ödülleri ve bu alanda yayınladıkları çeşitli kitaplar bulunmaktadır. Dolayısıyla kalitelerini fazlasıyla otaya koymakta, her geçen gün daha geniş bir kitleye birikimlerini ve deneyimlerini ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Özel ders uygulamalarımızda sürekli kendimizi geliştirerek değişen müfredatlara ve eğitim metotlarına hâkim bulunuyor, kalitenin ve güvenin adresi olmayı sürdürüyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR