• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Juju Beauty Salon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ani Kutlay

Biz kadınların en büyük isteklerinden biri de güzel görünme arzumuzdur. Saçlarımızın, cildimizin, tırnaklarımızın sağlıkla ışıldamasını isteriz. Bunun için de oldukça fazla zaman ve bütçe ayırırız. Ama bu işlemler için her zaman evde zaman ayıramayız ya da evde yapamayacağımız profesyonel işlemler için güvenilir bir merkez ararız. İşte tam da bu noktada işletmemiz sizlere hizmet vermekten büyük bir zevk duyacaktır. Kullandığımız son kalite ekipmanımız, alanında deneyimli güzellik uzmanlarımız ve ihtiyaca yönelik uyguladığımız yöntemlerinizle aldığınız hizmetten son derece memnun kalacaksınız.

İstanbul kuaför sektöründe bizi diğer firmalardan ayıran en temel özelliğimiz, müşterilerimize güler yüzle ve en doğru hizmetle yaklaşıyor olmamızdan kaynaklanıyor. İpek kirpikten microbladinge, saç tasarımından protez tırnağa kadar birçok farklı işlemi, işletmemizde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin aldığı hizmeti maksimum seviyede tutmak için tamamen müşterimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Her aşamayı müşterimizin onayını aldıktan sonra gerçekleştiriyoruz.

İşletmemizin en temel isteği, siz değerli müşterilerimizi salonumuzdan mutlu birer müşteri olarak ayrılmalarını sağlamak... Bu amaç doğrultusunda da müşterilerimizin talep ve önerilerini her zaman dikkate alıyoruz. Eğer siz de bu kaliteli ve özenli güzellik hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız sizleri Ataşehir’de hizmet veren güzellik salonumuza bekliyoruz. Bizim için yalnızca hizmet vermek önemli değil, siz değerli müşterilerimizin tam olarak istedikleri şeyleri sizlere en uygun fiyata vermektir. Bu amaç doğrultusunda ise uzman güzellik danışmanı kadromuz ile sizleri salonumuzda ağırlamaktan büyük bir zevk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR