• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Junior Papatya Beslenme Kulubü

Adres :

Pınarbasi Mahallesi Baldıran Sok.no: 73/a Ankara Keçiören Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Jale Dönmez

E-Posta Adresi :

jaledonmezzz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 495 17 68

Whatsapp 2:

0 (507) 495 17 68

Ankara’nın Keçiören ilçesinde faaliyetlerini sürdürdüğümüz firmamız danışmanlık sektöründe hizmet vermektedir. Junior Papatya Beslenme Kulübü olarak danışanlarımıza fedakarca, özverili ve de inisiyatifler alarak hizmet sunuyoruz.

Firmamızın verdiği hizmet; siz değerli danışanlarımıza herbalife ürünlerinin sağlıklı içeriklerinden bahsetmek, ürünlerin kullanımı ve kullanım süreçlerinde neler yapılması gerektiğine dair bilgilendirme yapmaktadır. Ayrıca öğün yerine geçebilen sağlıklı herbalife toz içecekleri temin edebileceğiniz doğrudan satış noktası olarak sizlere hizmetimizi sunmaktayız.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile ürün kalitesini her geçen gün arttıran herbalife ailesinin ürünleri olan bu öğün yerine geçen toz içecekler firmamızca satışı gerçekleştirilen ürünlerdir. Ulaştığımız her danışanımızdan ürünlerimizle ve verdiğimiz hizmet ile ilgili her zaman güzel geri dönüşler almaktayız. Bu güzel geri dönüşler firmamızı ve çalışanlarımızı motive eden dinamiktir.

Alanında uzman danışmanlarımız her zaman güler yüzleriyle ve danışanlarımıza olan hoşgörülü tutumlarıyla profesyonel bir hizmet verdiklerini kanıtlamışlardır. Firma olarak da özellikle saygılı, hoşgörülü ve de bu alanda yeterli bilgi birikimi ve deneyimi olan kişiler olacak şekilde danışmanlarımızı seçmekteyiz. Böylelikle firmamız başarı sağlamakta, danışanlarımız ise firmamızdan memnun bir şekilde hayatlarına devam etmektedir.

İşimiz insan odaklı bir sisteme dahildir. Yaptığımız iş neticesinde danışanlarımız da bizim için önemlidir. Ayrıca ürünlerimiz hakkındaki bilgileri doğru ve etkili bir şekilde danışanlarımıza aktarmak da yine son derece önem arz etmektedir. Tüm bu gereklilikleri en doğru şekilde uygulayan firmamız Ankara danışmanlık sektöründe rakiplerinden sıyrılarak sektörün öncü firmalarından biri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR