• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

K & S Motors Oto Çekici

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kadir İltır

  • firma fb
  • firma instagram

Yol yardım ve oto çekici olarak hizmet sunmaya devam eden firmamız sizlerin zor zamanlarınızda yanınızda olmaktadır. Firma olarak bizler ulaşmayı umut ettiğimiz başarılarımıza kısa süre içerisinde bünyemizde barındırdığımız çalışanlarımızla ulaşmış bulunmaktayız. Büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürerek bu zamanlara ulaşmış bulunuyoruz. Ancak ulaştığımız başarıları yeterli görmekle kalmamaktayız ve sürekli olarak kendimizi daha ileri seviyelere taşımaktayız. Bu sayede firma olarak müşterilerimizin karşısına sürekli olarak kendisini yenileyen ve yeni ürünlerle çıkan bir firma özelliğimizi korumuş bulunuyoruz. Bu gelişmelerimiz sayesinde de firmalarımız bizlerden memnun kalmaya ve bizleri tercih etmeye devam etmiş bulunuyorlar.

İstanbul otomotiv sektöründe yıllardır hizmet sunan firmamız bu hizmet prensibini bütün zamanlara yaymış bulunmaktadır. 7/24 hizmet anlayışı ile aradığınız zaman sizlere kısa süre içerisinde hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Yolda kalmış araçlarınıza kısa süre içerisinde hizmetimizi ulaştırmakta ve böylelikle müşterilerimizi zor durumlardan kurtarmaktayız. Etkin hizmet anlayışı kaliteli hizmet ağı ile firmamız uzun yıllar yol yardım hizmetinde elde ettiği deneyimi sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktadır. Karşılıklı güven, kalite ve hızlı hizmet anlayışlarımızla bizler adı anılır bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Her geçen gün artan yoğun İstanbul trafiğinde bir kurtarıcı olarak sizlere ulaşmaktayız ve kaliteli hizmetimizi sunmaktayız. Daha kapsamlı bilgi edinmek için firmamızın web sitesini ziyaret edebilir veya iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Yollarda yarı yolda kalmaktan kurtulabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR