• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kaan Oto Kurtarma Ve Kaporta Hizmetleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aykut Karademir - Aycan Karademir - Mevlüt Karademir

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Firmamız Kaan Oto Kurtarma Ve Kaporta Hizmetleri adıyla birmilyonnokta.com internet sitesinin bir üyesidir. Denizli yol yardım sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızı Aykut Karademir, Aycan Karademir ve Mevlüt Karademir tarafından kurulmuştur. Otomotiv sektörü, insanların ulaşım sorunlarından kaynaklı her geçen daha fazla büyümesiyle, daha da fazla haraketli bir alan haline gelmiştir.

Haraketli oluşu iş ve istihdam alanı olarak genişleyerek devam etmesiyle birçok sektör ortaya çıkarmıştır. Bu sektörler arasında yol yardım da bulunmaktadır. Firmamız insanların otomobilleriyle alakalı sorunlarını çözerek, müşterilerin memnuniyetini kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir. Firma olarak hizmetlerimizin yelpazesi oldukça geniştir. Müşterilerimizin otomobil kazaları veya herhangi bir sorunlarında çekicilerimizle hizmetindeyiz. Her işimizde çekicilerimizle son derece hızlı ve güvenilir şekilde hizmetinizi gerçekleştirmek en büyük görevlerimizdendir.

Çekicilerimizle 7/24 oto kurtarma hizmeti sağlıyoruz. Sorunlarınız oluştuğunuzda yapmanız gereken sitede bulunan iletişim numaralarından bize ulaşmanız. Bize ulaştıktan sonra en kısa zamanda aracınızın çekilecek olduğundan emin olabilirsiniz. Firmamız sadece şehir içi değil aynı zamanda şehir dışında da hizmet vermektedir. Araçlarınızın hasarlı veya hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimizi size sunarken son derece titiz ve dikkatli bir şekilde hizmet veren çalışanlarımızla size hizmet etmekten çok mutluyuz. Hizmetlerimizin herkes tarafından talep edilebilmesini sağlayabilmek amacıyla olabilecek en uygun fiyattan hizmet sağlamaya çalışıyoruz. Bu kalitemizin ve hizmetimizin herkes tarafından ulaşılabilir olması en adaletli olanıdır diye düşünüyoruz.

şehirler arası oto kurtarıcı hizmeti,
profesyonel oto kurtarıcı,
alo oto kurtarıcı hizmeti,
denizli merkezefendi acil yol yardım,
merkezefendi oto çekici firması,
uygun fiyata oto kurtarıcı,
7/24 yol yardım firması,
oto kurtarma hizmeti,
uygun fiyata yol yardım hizmeti,
7/24 araç çekme hizmeti,
hasarlı oto kurtarma hizmeti,
hasarlı oto taşımacılığı,
oto kurtarma iletişim numarası,
alo yol yardım,
acil oto çekici,
şehir içi oto çekici firması,
şehir içi yol yardım hizmeti,
kazalı araç çekme taşıma,
araç çekme taşıma hizmeti,
güvenilir oto çekici,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR